O nas

Mamy przyjemność przybliżyć Państwu naszą działalność w zakresie produkcji i serwisowania wysokiej klasy odzieży roboczej. Nasza firma cieszy się uznaniem wśród wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy zapewniają solidność i terminowość realizowanych przez nas zleceń.

 

Gwarantujemy jakość i przejrzystość rozliczeń bez żadnych nakładów inwestycyjnych. Dzięki naszej kompleksowej usłudze serwisu odzieży roboczej oferujemy wszystkim przedsiębiorstwom ekonomiczną alternatywę polegającą na efektywnym zarządzaniu kwestiami tekstyliów i higieny w Państwa firmie.

 

Nasza oferta opiera się na wyręczeniu pracodawcy z ciążącego na nim obowiązku zagwarantowania pracownikom czystej odzieży. Jest to szczególnie rygorystycznie przestrzegane i kontrolowane w przypadku zakładów produkcji spożywczej, w której wdrożony lub wdrażany jest HACCP. Nasza usługa eliminuje wszelkie problemy związane z serwisem odzieży roboczej, a ubrania, jakie produkujemy charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością oraz konkurencyjną ceną.

 

GWARANCJA JAKOŚCI:

ISO PN-EN 14065:2005 system kontroli skażenia mikrobiologicznego tekstyliów poddawanych obróbce w pralni

PN-N 18000:2004 system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

ISO PN-EN 14001:2015 system zarządzania środowiskowego

ISO PN-EN 9001:2015 System zarządzania jakościąNasi partnerzy:

© Wykonanie GRE.PL - strony internetowe. Wszelkie prawa zastrzeżone